SERVICES

citech sizin için neler yapar ?

WEB TASARIM & INTERNET HİZMETLERİ

Web siteniz sizin, firmanızın, markanızın bilgisayar ekranına yansımasıdır. Ziyaretçiniz dünyanın neresinde olursa olsun web sitenize girdiğinde sizin hakkınızda ilk intibasını hemen oluşturur. İyi yada kötü... Citech bu intibayı maksimum da tutmayı hedefler. Ve başarır.

Görsellik kadar web sitenizin kullanılabilirliliği de önemli. Citech web sitenizi görsel olarak en iyi şekilde ve en kullanılabilir yöntemle istediğiniz şekilde ziyaretçilerinize sunar.

Ve citech web sitenizin yönetimini size bırakır. İçeriklerinizi, görsellerinizi, tüm sunmak istediğiniz materyallerinizi web sitenizde kolayca sunmanız için hazırlanmış içerik yönetim sistemiyle kendi sitenizi yönetmenizi sağlar.

WEB TABANLI YAZILIMLAR

Evet citech hem web sitenizin yönetimini size bırakır, özgürce içeriklerinizi, ürünlerinizi, görsellerinizi ve diğer materyallerinizi web sitenizde sunmanızı sağlar hem de sektörrünüze yönelik ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel web tabanlı yazılımlar hazırlar.

Global dünya hızlanmakta ve artık bilgiye, veriye ulaşma hızımızda bu ölçüde hız kazanmak zorunda. İşte internetin bu globalleşmedeki rolü büyük. Şirketinizin, markanızın ihtiyacı duyduğu sizin belirleyeceğiniz bilgiye en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayan bu yazılımlar hem internet tarayıcınız üzerinden hem de mobil cihazlarınız üzerinden rahatça ulaşabileceğiniz şekilde hazırlanır.

Sadece sizin belirleyeceğiniz kullanıcıların görebildiği bu şifre korumalı alanlar da iş dünyanızı yönetebilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Citech kurumsal kimliğiniz de bütünlüğü sağlar. Kartvizitleriniz, antetli kağıtlarınız, zarflarınız, dosyalarınız, internet sitenizle bu bütünlük şirketinizin müşterilerinizin gözünde size olan güveni arttıracaktır.

Uyum ve kalitenizi yansıtan kurumsal çalışmamız sayesinde profosyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanır ve beğeninize sunulur. Sizin ve bizim beğendiğimizi emin olun çoğunluk da beğenecektir...

MEDYA TANITIM

Kurumsal kimliğiniz, iş yönetim yazılımlarınız ve mükemmel bir internet siteniz oldu. Ama tanıtmadınız, tanıtamadınız ! Evet maalesef ki yine bir adım geridesiniz. Artık reklam ve tanıtıma verilen önemi hepimiz bilmekteyiz. Ve şirketlerin buna yaptıkları yatırımları...

Citech ihtiyaçlarınız doğrultusunda şirketinizi, markanızın yada ürününüzün medya planlamasını yapar ve insanların ilgisini çekmeyi başarır.Tanıtım filmleri, imaj filmleri, reklam filmleri vs. yöntemlerle profosyonel ekip ve ekipmanlarla dünya size siz dünyaya merhaba dersiniz...